Listopad 2011

Krátce

26. listopadu 2011 v 23:13 | kuře
Tak zase jednou něco nevyšlo podle plánu, a to teď nemluvím o zápočtové písemceUsmívající se ale o skinu Jirky Navrátila. Skin už mám komplet v laku a polepený reklama, avšak když jsem dával loga na kapotu, tak jsem si uvědomil, že jsem nějakým překlikem stáhnul template na původní Garysonovu Fionu, nikoli na v2, takže místo vydání bude v týdnu následovat překreslování skinu do správného template.
Jo a ještě jedna malá novinka, o progressu o skinech, popř o tom, jaké jsou v plánu budu dávat info na Twitteru, tady budou pouze nějaké zásadní aktualizace a nadále tato stránka bude sloužit k vydávání skinů.
A to už jsem s tím byl tak daleko...

NEW skin Fiesta WRC Prokop

17. listopadu 2011 v 14:59 | kuře
NEW skin Ford Fiesta RS WRC - M. Prokop - Wales rally GB 2011
Na Valdovi budu postupně pracovat, slibuju, ale teď jsem prostě chtěl dodělat Prsta a ještě po Setkání mistrů vyjde skin Jirky Navrátila, pak snad konečně slíbený Valda(čekám ještě na nějaké podklady).

NEW skin Felicia KC Cvrček jun

5. listopadu 2011 v 15:53 | kuře
NEW skin Felicia KitCar - V. Cvrček jun - Barum Czech rally Zlín 2010
Link: Dropbox
Jak je patrno z obrázku, tak jsem se po roce rozhodl k radikální změně obrázku provázejícího moje skiny. Předchozí verzi jsem s menšími evolucemi, jako bylo ustálení fontu písma a zformovaní loga Made by Kure do současné podoby, užíval rok a kousek a už delší dobu byly chutě obrázek změnit. Takže tady to je, doufám, že změnou nejste zklamáni:)

WIP skin Valda Black&White

4. listopadu 2011 v 21:50 | kuře
Dostal jsem se skinem do fáze, kdy jsme ochoten vypustit první obrázek auta. Kompletně chybí reklamy plus nějaké ty designové části. Zejména na přechodu kapota-nárazník-blatníky. Termín vydání odhaduju do konce listopadu, když všechno dobře půjde.

Což takhle dát si rybí sálat?

1. listopadu 2011 v 10:21 | kuře
Jak jsem již anoncoval u skinu Martina Vlčka, tak mám rozmakanou ještě jednu prácičku, a řekl jsem si že jako nápověda by mohla dobře posloužit následující hádanka. Která z rybiček nejvíce nepatří do rybího sálátu?:)
Co se vydání týče, je to, jak by zazpíval Paľo Habera, vo hviezdách a budu se snažit aby to do konce istopadu bylo venku, ale přece jen navazování jednotlivých částí nárazníku bude ještě Saigon.
PS: Doufám, že dokážete plně docenit kreslířské skilly u rybáře, neboť ani 6-leté dítě by to lépe nesvedlo:)