Září 2011

WIP skin Felicia Kit Car

25. září 2011 v 12:06 | kuře
Aby se neřeklo, že nic nedělám, tak tu je ukázka postupu s Kitem Cvrčkových, vydání se dočká příští týden o víkendu

Co je nového

21. září 2011 v 20:52 | kuře
Zdravím všechny věrné i ty příležitostné návštěvníky mojeho blogu. Jak jste nejspíš zaznamenali, tak se tu teď neoběvují žádné nové skiny, ale snad se hlemýždím tempem opět objevovat začnou, momentálně jsem bez souborů se skiny, takže až se k nim dostanu, tak započnou nějaké postupy v práci. Aktuálně mi však většinu času zabírá příprava seriálu o historii Octavie WRC v rally, který bude snad pravidelně(záleží jak budu stíhat psát) vycházet na eWRC.
První díl najdete ZDE
Druhý díl TU
Doplňuju i třetí díl ZDE

NEW skin Impreza WRC Drotár

10. září 2011 v 14:08 | kuře
NEW skin Subaru Impreza S12B WRC - I. Drotár - Rally Vysočina 2011
Tak druhý Igorko konečně hotov, předem se omlouvám za ten hnus na střeše(bílá kaplička) ale v mapě jsem ju nenašel. Co se týká dalších skinů, tak je to vše vo hviezdách, za chvíli mi začíná školní rok, takže uvidíme jak na tom budu časově, ale minimálně ještě Tarabuse z Barumky bych vydat chtěl, neb toho mám až na ty malé reklamy hotového.

NEW skin Evo IX Pešl

3. září 2011 v 14:08 | kuře
NEW skin Lancer Evo IX - J. Pešl - Thermica rally Lužické hory 2011
Plním, co jsem slíbil a tu je i skin Jardy Pešla. Ještě v budoucnu přibude jeden HUDův skin a to jako součást plánovaného balíčku skinů z Barumky 2011. A na Kitovi se pilně pracuje, děkuji všem co mi poslalali nějaké fotky, snad už brzo se dočkáte.