Červen 2011

NEW skin P206 WRC Vasin

27. června 2011 v 16:02 | kuře
NEW skin Peugeot 206 WRC - E. Vasin - Barum rally Zlín 2003

NEW skin Fiesta S2000 Tänak

25. června 2011 v 23:14 | kuře
NEW skin Ford Fiesta S2000 - O. Tänak - Rally d´Italia Sardegna 2011

BRAND NEW car Škoda Hover

24. června 2011 v 22:47 | kuře
Jako první na světě vám zde přinášíme foto přísně utajovaného nástupce Škody Fabie S2000. Zatím je to sice pouze PC animace z vývoje, ale skutečný prototyp již stojí v Mladé Boleslavi a velmi brzo, doslova vyletí na první testy. Jedná se o nejnovější vozidlo zařazené do revoluční kategorie Hovercar,dle nového značení tříd je to třída 1917(tak revoluční koncepce si zaslouží i revoluční číslo ). Co se týká technických detailů, tak ty jsou zatím obestřeny tajemstvím, ale první informace naznačují, že pohon bude zajišťovat motor Volvo Aero RM12 s přídavným spalováním. Tato volba by se mohla zdát vzhledem ke hmotnosti neuvážená, ale díky úspoře váhy na pohoném ústrojí se vyplatí. Jak naznačují regule třídy Hovercar, tak hlavní úspora váhy vznikne díky poloosám, diferenciálům a kolům. Navíc díky jejich absenci se mnohonásobně zvýší odolnost vozidla na rozbitých šotolinových závodech typu řecké Akropolis rally. Dalším podstatným plusem je, že týmy ušetří nemalé náklady na pneu, neboť jediná gumová část podvozku bude vzduchový vak, u něj je však výdrž odhadována na 500 ostrých km, což je obrovský rozdíl oproti pneu. Jak se nám dále podařilo vypátrat, tak značka Škoda uzavřela dohodu o strategickém partnerství s firmou Husqvarna, díky čemuž bude v základní výbavě vozu montován i 2x elektricky poháněný odfukovač listí, čímž bude zajištěn krátkodobý přídavný výkon a bude učiněno zadost "zeleným" snahám o ekologizaci a hybridizaci soutěžních speciálů. Například na skocích díky této vychytávce dokážou podle prvních propočtů létat o desítky metrů dál, na což již s velkým nadšením čeká Jevgeni Novikov, neboť jak nám prozradil, jeho současné soutěžní náčiní, ulětí méně než stroj bratří Wrightů. První zprávy hovoří o tom, že na letošní Barum rally by se "Žeňa" měl objevit již v kokpitu tohoto vozu jakožto předjezdec a vůz ponese legendární barvy Barum teamu, jak můžeme vidět na zde přiložených animacích.NEW skin Fiesta WRC Solberg

17. června 2011 v 14:50 | kuře
NEW skin Fiesta RS WRC - H. Solberg - Rally Acropolis 2011
A to jsem si původně chtěl dát pauzu, už jsem to tu málem vyhlásil a pak se včera rozhodnu, že tohle stojí za naskinování:) V plánu je dále ještě skin Weisse co pojede na Ypres, neboť má pěknou, žluto-modrou barevnou kombinaci. A závěrem, kdyby nějaká dobrá duša, co se sem podívá, věděla jak se dělají "maxovské rendery aut" tak bych byl velice vděčný.
A závěrem, aktualizovaný seznam skinů HÝR

Rally plates

10. června 2011 v 20:27 | kuře
Jelikož už se mi na disku povaluje množství hotových a nehotových skinů a kondice mého HDD začíná klesat a hrozí kolaps, tak jsem potřeboval provést zálohu různých věcí a při tom jsem udělal tento rally plates pack a bylo mi líto se o něj nepodělit:) tož kdyby to někdy někomu pomohlo, tak budu rád:)
Link: kure.yc.cz a malý bonus v podobě Lužických hor

NEW skin Fiesta S2000 Tarabus

9. června 2011 v 12:06 | kuře
NEW skin Fiesta S2000 - J. Tarabus - Rally Lužické hory

Další skin J. Tarabuse je na světě, počtem skinů toho jezdce jsem vyrovnal počet skinů Kresty:) A optimistická zpráva na závěr, vzhledem k tomu, že Mokumoku uvolnil první verzi templatu na 130RS, tak pomalu začínám kutit tohle auto v barvách Barum teamu:)
EDIT: Nyní by už měl download link fungovat normálně

NEW skin EvoIX Ducháček

2. června 2011 v 14:11 | kuře
NEW skin Lancer EvoIX - S. Ducháček - Rallysprint Kopná 2008