Únor 2011

WIP skin Laurent

28. února 2011 v 22:20 | kuře
Tak nastala menší změna a místo dokončení Flodina jsem se vrhnul na skin Dominiqua Laurenta z Barumky 2008. Chybí ještě pár nálepek, ale zítra bych ho chtěl zkusit stihnout vydat. Kdyby někdo náhodou měl nějaké fotky jeho vozu, nejlépe předek a střechu, tak bych se nezlobil:)


NEW skin Fabia S2k E2 Sandell

17. února 2011 v 10:43 | kuře
NEW skin Fabia S2000 Evo 2 - P. Sandell - Rally Sweden 2011
Sandell_finish
Druhá prácička ze Švédska hotova, nyní ještě dodělat Flodina a mám naskinované zástupce všech tří nejdůležitějších tříd ve Švédsku:)

Sandell - jdeme do finále:)

15. února 2011 v 11:22 | kuře
Tak se skinem Sandálla jdu pomalu do finále, ale aktuálně má nejvyšší prioritu dodělávání restů do školy(holt musí se prázdniny využít:)) Ale do víkendu skin vydán bude, de facto zbývají okna a stickery soutěže. Kdyby měl někdo náhodou logo Sandella co měl nalepené na zadním křídle tak bych se nezlobil:)
Poslední dobou se zas řešila otázka, proč se dělají reálné skiny? Upřímně řečeno, to by mě taky zajímalo co k tomu různé autory vede. Ale osobně si myslím, že i díky skinaření se člověk dokáže dost zlepšit v práci s grafickými programy, pochopit a začít používat nástroje o kterých se mu dřív ani nezdálo (u mě to byly kdysi aj vrstvy). Když to vezmu opět z mého pohledu tak skinaření je pro mne i druh relaxu, zní to divně, ale je to tak. "Vypnout mozek" a malovat si autíčko, ideální po nějakém náročném dni. Pak ale příjde shánění nálepek, jejich vytváření a relaxace je pryč. To pak pomalu lítaj okolím různé předměty:) Ale zase po dokončení a vydání má člověk radost z dobře odvedené práce (to zní jak z reklamy, už chybí jenom, že po pořádné práci přijde pořádná odměna:)) A mám takovou obavu, že dělat ty skiny je i trochu návykové, kolikrát si člověk chtěl dát se skiny pauzu, ale pak přišladalší rally, objevil se nějaký pěkný skin a už to jelo...
Omlouvám se za menší slohovku, ale co, je to blog( = tedy hezky česky, deníček) tak jsem se trochu rozepsal:)
Sandell_2

NEW skin Fiesta WRC Andersson

12. února 2011 v 20:06 | kuře
NEW skin Fiesta WRC - P-G Andersson - Rally Sweden 2011
PG_obr
Bez mučení se přiznám k jedné chybce na skinu, chybí nápis "Swedish hardcore rally fans" příslušnou část nárazníku jsem nějak nenašel:) A pro příští týden, kdy si budu užívat poslední jarní prázdniny, bude na řadě skin Patrika Sandella...

Jsem prý blázen jen...

5. února 2011 v 23:11 | kuře
Slova ze stejnojmenné písničky jsem si dovolil vypůjčit pro nadpis tohoto článečku zcela záměrně, neboť si chci dovolit zde anoncovat další dva rozdělané skiny nakteré se můžete v dohledné době těšit:) Oba jsou připraveny na Švédskou rally s plánovaným vydáním někdy po zkončení závodu. Krom těchto dvou, jmenovitě Rézy Patrika Flodina a Fabie Patrika Sandella(shoda křestních jmen čistě náhodná:)), chci konečně dokončit a vydat alespoň jeden skin Honzy Jelínka, který se mi na disku válí pěknou chvíli a také úspěšně zabojovat se skinem Octavie WRC mladého Cvrčka v barvách Valaru.
WIP_Sandell
WIP_Flodin

NEW skin Focus Cserhalmi UPDATE

4. února 2011 v 22:32 | kuře
NEW skin Focus WRC - Cserhalmi - Barum 03
Tibi
Takže Tibi úspěšně dokončen, aj reklamy co dlouho vzdorovaly se dohledat podařilo, takže vládne spokojenost:) Rovnou si zde dovolím anoncovat svouju další práci, a to Sandellův design pro sezónu 2011, zítra nahodím nějaký ten obrázek. A poslední věc, díky rychlosti oprav problému na IC jsem nejsem stále schopen nahrávat na FTP soubory takže dočasně bude muset být skin uložen na uložto. Výjimečně ještě přikládám alternativní link na eDisk.
EDIT: IC začalo konečně obstojně fungovat takže přikládám i link na kure.yc:)

Tibi progress

1. února 2011 v 21:53 | kuře
WIP_Tibi3
Konečně jsem měl zase nějakou tu volnou chvilku na RBR takže se dalo pokročit se skinem Tibiho. Pomalu, ale jistě to začíná vypadat jak by to vypadat mělo, zbývá polepit boky a zadní část auta. Po dokončení této práce uvažuju ještě o jednom Tibiho skinu, a to Ignisu S1600 se kterým jel v Pelhřimově v roce 2006, ale je zatím vo hviezdách jestli bude nebo nebude:)